Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy gotowi służyć naszym klientom doradztwem oraz świadczeniem usług kurierskich na najwyższym poziomie z dbałością o pełną satysfakcję naszej współpracy. Jesteśmy polską firmą działającym na rynku usług kurierskich od 2001 roku.

Oferujemy usługi transportowe oraz kurierskie na terenie całej Polski dla firm jak i klientów indywidualnych. Od początku istnienia firmy współpracujemy z największą firmą kurierską DHL o wysokim standardzie usług. W przypadku przesyłek nietypowych i gabarytowych współpracujemy z takimi przewoźnikami jak Raben czy Rohlig Suus.

Oferujemy atrakcyjne ceny na przesyłki powyżej 30kg, dłużyce oraz palety, a także równie przystępne ceny na przesyłki kurierskie do 30kg. Dzięki poznaniu specyfiki towaru klienta staramy się jak najlepiej dopasować przewoźnika tak, aby zachować atrakcyjność cenową transportu i/lub umożliwić świadczenie usług dodatkowych (np. zwrot pobrania) najbardziej odpowiednich dla klienta.

Oferujemy wysyłkę bez konieczności podpisania umowy. Przy zgłoszeniu do godz. 10.00 usługa realizowana jest w dniu zgłoszenia; po godz. 10:00 na następny dzień roboczy od zlecenia odbioru (zlecenie przyjmujemy e-mailem i telefonicznie). Płatność za usługę po podjęciu przesyłki przez kuriera przelewem na wskazane konto lub możliwość płatności za transport przez odbiorcę (cena za usługę zostaje ujęta w pobraniu).